FIRO Electronics Technology займається розробкою та виробництвом Bluetooth-гарнітур з 2007 року. Перша власна фабрика марки XJWD® була заснована 2011 року, а вже 2014 року було оголошено про створення нового бренду FIRO™.

Виробничі потужності компанії складають понад 3 000 м2 та розташовані у місті Дунгуань у самісінькому центрі провінції Гуандун. Штаб-квартира компанії знаходиться в одному з найбільших міст світу, у дельті Перлинної річки – Гуанчжоу.

Стерео гарнітури з TWS-технологією, моно гарнітури для дзвінків та спеціальні гарнітури для занять спортом – продукція FIRO Electronics Technology, що відповідає стандартам якості ISO 9001, гармонізованим стандартам Європейського Союзу CE та директиві RoHS, що обмежує вміст шкідливих речовин.

Завдяки високій якості продукції, сучасним можливостям дизайну та виробництва, а також дружньому сервісу та активній участі у міжнародних виставках HKTDC, HK Gobal Sourcing, IFA Berlin, GITEX Dubai, CES Las Vegas Show, покупці з понад 50 країн світу із задоволенням обирають продукцію компанії FIRO. А відтепер FIRO Electronics Technology офіційно представлена і в Україні!

 

Офіційний дистриб’ютор продукції FIRO в Україні,
компанія
 EDG GROUP – перейти в каталог товарів

Приєднуйтесь до FIRO Ukraine в соцмережах
Facebook
Instagram